Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина: можливість для шкіл облаштувати “квітковий рай”

Шепетівщина: можливість для шкіл облаштувати “квітковий рай”

Шепетівщина: можливість для шкіл облаштувати “квітковий рай”

Благодійний проєкт для українських шкіл стартували спільно Україна та Нідерланди. Час податися ще є, але його не так багато.

Проєкт “квіти для школи” реалізують в Україні. Це благодійна ініціатива, яку втілять Нідерланди та Україна. Школи нашої країни можуть отримати цибулини квітів, які висадять у себе на клумбах.

Проєкт спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини, – зазначають організатори.

Для того, аби взяти участь у проєкті, слід за цим посиланням заповнити коротку анкету. Зробити це потрібно до 11 листопада.

Flowers4school – коробка з цибулинами квітів (до 500 шт.), яка містить велику колекцію: тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. У коробці також буде інструкція про посадку та допоміжні матеріали.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.