Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина прощається зі своїми синами-Героями

Шепетівщина прощається зі своїми синами-Героями

Шепетівщина прощається зі своїми синами-Героями

Громади Шепетівського району вшановують своїх Героїв, які загинули у російсько-українській війні.

22 березня у Крупці шану віддали полеглому воїнові Михайлові Кравчуку. Він загинув напередодні, 18 березня, захищаючи нашу країну від ворога.

– З 2014 року Михайло брав участь в атитерористичній операції на сході України, пізніше заключив контракт з ЗСУ, де і проходив службу до початку повномаштабного вторгнення Росії, – розповідають на Крупеччині. – Його смерть – страшна звістка для нашої громади.

Сьогодні, 23 березня, жителі Полонської громади вшанували полеглого Героя – Юрія Лебеденка.

– Юрій був старшим стрільцем 3-го мотопіхотного відділення 1-го мотопіхотного взводу 2-ї мотопіхотної роти військової частини А 2960. Герой отримав поранення, несумісні з життям, під час ракетного обстрілу в районі населеного пункту Наталіївка Запорізького району від рук російського агресора, – розповідають у громаді. – Вічна пам’ять про загиблого земляка назавжди буде в наших серцях.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та військова форма

Шепетівська громада прихилила коліна перед загиблим Героєм. Полковник Ігор Карчевський загинув у бою за Київ.

– Знана у громаді постать, три роки поспіль очолював ГО “Ветеран Шепетівщини”, був заступником голови Шепетівської спілки ветеранів Афганістану. Був учасником бойових дій в Афганістані, брав участь в ООС. Також викладав у Національному університеті “Острозька академія”, займався підприємницькою діяльністю. “Обіцяв прийти живим” – , написала дружина Ірина Понятовська на власній сторінці у Facebook у день загибелі чоловіка. А й справді, пам’ять про Ігоря Ростиславовича та всіх наших побратимів, які віддали своє життя в боях проти російського окупанта, буде вічно жити в серці громади.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Світла пам’ять нашим Героям! Спіть спокійно. Ми не забудемо!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.