Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина в жалобі: на щиті повертаються додому наші Оборонці

Шепетівщина в жалобі: на щиті повертаються додому наші Оборонці

Шепетівщина в жалобі: на щиті повертаються додому наші Оборонці

Двоє Воїнів із Шепетівського району загинули, захищаючи Україну від росії.

На Запоріжжі 31 серпня під час мінометного обстрілу загинув 36-річний житель с. Клубівка (Ізяславська ТГ), солдат, гранатометник гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону Смолієвський Василь Васильович.

Для Василя лютий 2022 року став переломним у його долі. У ньому поєдналися надзвичайна любов до Батьківщини, миролюбність і непримирима ненависть до ворогів. За покликом серця, з нестримним бажанням вигнати російського окупанта з української землі добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Душа компанії, доброзичливий і чуйний, готовий прийти на допомогу, мотивований боєць, патріот рідного краю – це все про нашого оборонця-земляка. Та, на жаль, молитва люблячої мами й донечки, українців не вберегли нашого Новітнього Героя.

Обороняючи незалежність, загинув Оборонець із Нетішина Юрій Самковський.

З сумом повідомляємо: 2 вересня внаслідок скиду з ворожого безпілотника вибухового пристрою на лінії фронту загинув Юрій Самковський (1989 р. н.), солдат, інспектор прикордонної служби 2 категорії, водій групи силової підтримки відділення силової підтримки відділу силової підтримки Національної академії Державної прикордонної служби України. Висловлюємо щирі співчуття родині Героя. Вічна пам’ять Воїну-Герою!
Слава Україні! Героям Слава!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.