П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина в жалобі за полеглим земляком

Шепетівщина в жалобі за полеглим земляком

Шепетівщина в жалобі за полеглим земляком

Вірний присязі син України, хоробрий, відважний Захисник рідної землі, надійний побратим, люблячий син, батько, брат: сьогодні Шепетівщина прощається із загиблим на війні Героєм.

Старший сержант Сергій Конончук загинув на Донеччині. Життя Воїна обірвалося 29 листопада. Сьогодні, 4 грудня, його в останній шлях проводжають у Судилківській громаді.

Конончук С. В. народився і проживав у рідному с. Судилків. Навчався у місцевій школі, потім у Шепетівському ПТУ № 20. Після служби в лавах Збройних Сил, влаштувався в одному з військових містечок м. Шепетівки, далі була праця у ШВК – 98, та доля знову повернула його до військової служби. Скрізь, де працював і проходив військову службу, зарекомендував себе відповідальним, уважним, добрим співробітником та військовослужбовцем. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Захисника. Низький уклін мамі за виховання сина – великого патріота рідної країни.
Низько схиляємо голови у скорботі перед світлою і вічною пам‘яттю Героя України
, – зазначають у громаді.

Прихиливши коліно, земляки проведуть Героя на центральній площі Шепетівки, після чого у Свято-Дмитрівському храмі Судилкова відбудеться заупокійна панахида та прощання з Воїном.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.