Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина: Воїн Віталій Мулько став кавалером ордену «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Шепетівщина: Воїн Віталій Мулько став кавалером ордену «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Шепетівщина: Воїн Віталій Мулько став кавалером ордену «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого солдата МУЛЬКА Віталія Миколайовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), згідно Указу Президента України №78/2023 від 14 лютого 2023 року. Державну нагороду вручили родині загиблого Героя.

Джерело: пресслужба Шепетівської РДА

До повномасштабної війни Віталій Мулько очолював інклюзивно-ресурсний центр у Грицівській ТГ. Як психолог він працював із дітьми та родинами. З початку великого вторгнення він став на захист України. Загинув Віталій у листопаді внаслідок мінометного обстрілу.

Нагороду сім’ї Воїна вручили начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков та начальник Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Сергій Царук.

Кожна така нагорода — це історія особистого подвигу та історія порятунку всієї нашої держави, всієї України. Бо незалежність України – це не якась абстракція, а цілком конкретний результат, який всі, хто воює заради України, здобувають для неї. На жаль, і ціною власного життя. Пам’ятаємо кожного нашого Воїна!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.