Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська громада: які питання розглядали під час сесії та що ухвалили

Шепетівська громада: які питання розглядали під час сесії та що ухвалили

Шепетівська громада: які питання розглядали під час сесії та що ухвалили

У Шепетівській громаді під головуванням Віталія Бузиля відбулося чергове засідання сесії міської ради. У ході засідання депутати розглянули 50 питань порядку денного.

Учасники засідання підтримали проєкт рішення про звернення до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території України та міста-побратима Ловіч Республіки Польща, щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів в Олімпійських іграх та Азійських іграх. Міська рада звернулася до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення невиправданих обмежень прав територіальних громад, а також звернулася до Кабінету Міністрів України щодо дозволу на перетин кордону депутатам міських рад, – розповідають у міській раді.

У блоці земельних питань розглянули проєкти рішень про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою та затвердження таких проєктів, про припинення користування та передачу на умовах оренди земельних ділянок, про укладення договорів оренди землі, про продаж земельних ділянок.

– Відповідно до рішення сесії, Порядок фінансування витрат, пов’язаних з похованням загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань України загиблих під час захисту України від широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України доповнено пунктом про надання членам сімей та родичам загиблих військовослужбовців права на проїзд коштом міського бюджету до місця проведення поховання і назад в день проведення прощальної церемонії, – розповідають в установі.

Також внесено зміни до «Програми забезпечення заходів мобілізаційної підготовки міста Шепетівки на 2021 – 2025 роки», які передбачають доправлення автомобільним транспортом військовозобов’язаних, резервістів та кандидатів для проходження військової служби за контрактом до навчальних центрів ЗСУ та військових частин запланованих навчань.

– Інформацію про хід виконання Програми заходів національного спротиву на 2022 рік, про хід виконання міської Програми профілактики алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії, ВІЛ/СНІДу та інших негативних проявів в дитячому та молодіжному середовищі на 2021 – 2025 роки та виконання Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів у засобах масової інформації у 2022 році взято до відома, – наголошують у міській раді.

Учасники засідання затвердили у новій редакції Порядок видачі дозволів на порушення елементів благоустрою Шепетівської міської територіальної громади. Зокрема його дія відтепер поширюється на юридичних та фізичних осіб-підприємців, що здійснюють порушення, пов’язані з проведенням земляних та/або ремонтних робіт.

З метою забезпечення належного виконання робіт з утримання міського кладовища, забезпечення умов для відвідування кладовища мешканцями міста, додаток до Програми утримання кладовищ, пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних дощок в місті Шепетівка на 2019-2023 роки доповнено пунктами, які передбачають асфальтування заїзду на кладовище та до секторів 25Б і 25В, а також вкладання бруківки між секторами 25Б і 25В, – зазначили депутати.

Задля забезпечення повноцінної реалізації прав співвласників на самостійне управління житловим будинком, відповідно до розпорядження міського голови та рішення зборів співвласників, міська рада прийняла рішення про списання з балансу КП “Житлосервіс” п’яти багатоквартирних житлових будинків.

– Для фінансування прийнятих рішень та видатків за програмами внесено зміни до бюджету Шепетівської міської територіальної громади на 2023 рік. Серед іншого, кошти спрямовуються на придбання металопластикових конструкцій для навчальних закладів міста та облаштування реєстратури клініко-діагностичної поліклініки, технічне обстеження прибудови Мистецької школи «Шепетівська музична школа» на предмет аварійності та подальшої її експлуатації, а також на придбання радіостанцій в комплекті з антеною для забезпечення 21 ДПРЧ 5 ДПРЗ. Також передбачено фінансування поточного ремонту найпростішого укриття в ЗДО №1 «Перлинка», придбання твердопаливного котла з автоматикою В Плесенський ЗДО «Пролісок» тощо, – додали у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.