Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська громада придбала бронежилети та оптику захисникам. Ще є потреба в амуніції та транспорті

Шепетівська громада придбала бронежилети та оптику захисникам. Ще є потреба в амуніції та транспорті

Шепетівська громада придбала бронежилети та оптику захисникам. Ще є потреба в амуніції та транспорті

Із четвертого березня у Шепетівській громаді триває збір коштів на оброну. Долучаються до збору мешканці громади, підприємці, релігійні та етнічні общини. Усім разом вдалось зібрати 712 406, 25 гривень.

– Щоразу Шепетівська громада демонструє: для нас немає нічого неможливого. Потужною згуртованістю небайдужих однодумців ми здатні творити справжні дива, – говорить директорка БФ “Зміцнення громад” Тетяна Василик. – Тільки уявіть, за менш як місяць, усім разом нам вдалось зібрати понад 700 тисяч гривень для захисту громади, не рахуючи потужного волонтерського руху та підтримки як військових, так і біженців. І тепер ці кошти перетворились на підтримку захисників і захисниць. Ми віримо, що придбана амуніція захистить наших хлопців та дівчат і всі вони неушкодженими під переможними стягами повернуться додому.

За зібрані кошти придбали засоби індивідуального захисту (бронежилети 5-го класу) та оптику.

– Ми закупляємо для наших захисників хорошу та якісну амуніцію, стан та сертифікацію якої перевіряємо особисто, незалежно від того в Україні чи за кордоном вона закуплялась – говорить Олег Довгань, лікар-реаніматолог, член наглядової ради. – Ще потреба у забезпеченні бійців балістичними шоломами, бронежилетами та автівками.

– Можливість придбати ці вкрай необхідні речі є! – говорять у Шепетівській міській раді. – Тому, дуже важливо максимально оперативно зібрати кошти на їх вчасне придбання!

Наразі рахунки для збору є відкритими, тому долучитись може кожен та кожна, що має змогу. Переказати кошти можна за реквізитами:

UA033157840000026005304729013 UAN
UA183157840000026008301729013 USD
UA233157840000026009300729013 EUR

Ощадбанк

Отримувач БО “БФ “Зміцнення громад”
код ЄДРПОУ 36681127

Розподілення коштів контролює наглядова рада у складі:

  • Яна Перегоєдова – волонтерка;
  • Христина Янушевська – волонтерка;
  • Тетяна Василик – директорка благодійного фонду;
  • Євген Васьківський – приватний підприємець;
  • Валентина Савчук – головна лікарка;
  • Олег Довгань – лікар-реаніматолог.

Усі внески фіксують у публічну онлайн-таблицю. Дані оновлюватимуть щодня. Також звітність з надходження та використання коштів буде публікуватися на сторінці фонду “Зміцнення громад” у Facebook, інформаційному порталі “Хмельниччина північ” та поширюватиметься по всіх соціальних мережах.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.