Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська громада: ВПО запрошують взяти участь в анкетуванні, аби вивчити потреби та проблеми

Шепетівська громада: ВПО запрошують взяти участь в анкетуванні, аби вивчити потреби та проблеми

Шепетівська громада: ВПО запрошують взяти участь в анкетуванні, аби вивчити потреби та проблеми

Шепетівській міська рада запрошує внутрішньо переміщених осіб взяти участь в анкетуванні щодо життя у громаді.

Ця анкета є частиною нашої системи збору інформації, яка має на меті розуміння вашого досвіду та потреб, а також поліпшення якості життя всіх наших учасників, – зазначили у Шепетівській міській раді.

У міськраді додають, що участь у цьому анкетуванні є надзвичайно важливою. Вона допоможе краще зрозуміти потреби та очікування щодо життя у громаді.

Інформація, яку ви надаєте, допоможе нам створити зручне та сприятливе середовище для вашого розвитку / інтеграції, – наголосили в установі.

Анкета включає різноманітні запитання про інтереси, навички, проблеми, які ви зустрічаєте, а також пропозиції щодо можливих поліпшень. Ваші відповіді допоможуть нам зорієнтуватися, які аспекти потребують удосконалення та додаткової уваги.

– Конфіденційність гарантована. Всі дані, які надасте у цьому анкетуванні, будуть оброблені з дотриманням вимог законодавства про захист персональних даних. Ми повністю розуміємо важливість збереження конфіденційності і зобов’язуємося не розголошувати ваші особисті дані третім особам, – зазначили у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.