Середа, 24 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська громада “запартнерилась” з містом-побратимом у Швеції

Шепетівська громада “запартнерилась” з містом-побратимом у Швеції

Шепетівська громада “запартнерилась” з містом-побратимом у Швеції

Познайомились та обговорили меморандум про партнерство та співробітництво Шепетівської міської ТГ з містом Карлскуга, лен Еребру, Швеція, минулого року.

Перемовини про підписання документів, що тривали весь 2023 рік, фінішували підписанням меморандуму.

Угоду про побратимство між Шепетівською міською територіальною громадою та Муніципалітетом Карлскуги (Швеція) LІ сесія Шепетівської міської ради VІІI скликання погодила 22 лютого 2024 року. Уповноваженим підписати Угоду від імені міської ради обрано Шепетівського міського голову Віталія Бузиля.

Аналогічне рішення сьогодні було прийнято і муніципалітетом Карскуги й о 15:00 за Києвом було підписано меморандум. Підписантами стали Анна Раген – голова муніципальної ради Карскуги та Шепетівський міський голова Віталій Бузиль. Засвідчили підписання також представниця ініціативи Cities4Cities United4Ukraine Марта Супрун та Магнус Лілестрем, старший радник, SALAR International. Меморандум про співпрацю було підписано для подальшої спільної участі двох громад у міжнародних ініціативах Шведського інституту (Swedish Institute, SI).

Довідка:

Cities4Cities United4Ukraine – партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022 року та офіційно підтвердили це 27 лютого 2023 року на Форумі муніципального партнерства в Зіндельфінгені, підписавши Меморандум про взаєморозуміння. Ініціатива United4Ukraine була започаткована SALAR International та міською владою Львова (Україна) за підтримки Шведського агентства з питань міжнародного розвитку (Sida).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.