Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська лікарка – дипломантка міжнародних ортодонтичних курсів FACE

Шепетівська лікарка – дипломантка міжнародних ортодонтичних курсів FACE

Шепетівська лікарка – дипломантка  міжнародних ортодонтичних курсів FACE

Профільні курси FACE для ортодонтів тривали з 2019 року. Фініш навчання змістили з причин пандемії, згодом – повномасштабної війни в Україні.

Цими днями відбулися фінальні тренінги, де медики пропрацьовували тему ранньої діагностики. Це, каже Надія Сондей, надважливо у сучасних реаліях.

Перший день курсу був присвячений лікуванню дітей, розпочинаючи в період змінного прикусу. На жаль, є складні випадки, хоча батьки навіть не підозрюють чим може закінчитися неправильне положення зубів. Зокрема розглядалися випадки аномалій прикусу, в яких нижня щелепа зміщена вперед по відношенню до верховної, зміщена в ту, чи іншу сторону, зуби не замикаються, асиметричні зубні ряди, зміщення в суглобі. На цій лекції dr Renato Cocconi звернув увагу, що дуже важливо спостерігати за пацієнтами до закінчення підліткового віку – до 18 років. Зауважив, що досить часто після першого періоду лікування (лікування знімними апаратами) може подальше лікування проводитись брекет-системою і є випадки, при яких проводиться ортогнатична хірургія. Звернув увагу на цифрове планування лікування, використання мікроімплантів. Всі ці випадки демонструвалися на слайдах. Гарна посмішка – це не тільки краса. Стабільна функціональна окклюзія забезпечує правильне функціонування всіх органів і систем організму.

Обговорювали медики сучасні тенденції та підходи до діагностики та планування лікування неправильного прикусу.

Наприкінці навчання випускникам та випускницям вручили дипломи. Лекторам українська делегація презентувала унікальний символ України.

Доктору Альберто та доктору Куконіерша українські медики подарували Першу в світі конституцію Пилипа Орлика, а також фотоальбоми про Україну староукраїнською, латинською, українською та англійською мовами.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.