Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська міська територіальна громада: ініціативи на 2022 рік

Шепетівська міська територіальна громада: ініціативи на 2022 рік

Шепетівська міська територіальна громада: ініціативи на 2022 рік

Напередодні міський голова Шепетівської громади Віталій Бузиль прозвітував про перший рік функціонування новоствореної Шепетівської міської територіальної громади та роботу його команди.

Під час промови очільник охопив ключові напрямки діяльності територіальної громади: благоустрій, соціальний захист населення, охорону здоров’я, освіту, комунікації між владою та громадою, шляхи залучення фінансування та інвестування. Також розповів про бюджет 2021 року. Не оминув увагою і плани на 2022 рік.

У 2021 році ми розпочали ряд проєктів, які будуть завершені у 2022-му. Разом із тим, маємо амбітні плани і напрацювання для нових рішень та кроків. Деякі із перспективних задач мають свій початок у формі проєктно-кошторисних документацій, деякі у формі переговорів, дещо вже навіть затверджено рішеннями депутатського корпусу, – зазначив Віталій Бузиль.

Зокрема у  2022 році заплановано наступні ініціативи, які доповнюватимуться впродовж року поточними потребами громади:

  • завершення реконструкції вуличного освітлення у м. Шепетівка;
  • початок реконструкції КУ «Шепетівський парк культури та відпочинку»;
  • реконструкція пам’ятника Т. Г. Шевченка у селі Пліщин;
  • футбольне поле “На Цукровому”;
  • “Громадський бюджет” Шепетівки 2022 року;
  • виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вулиць Судилківської та залізничних колій у м. Шепетівка;
  • виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт стадіону “Локомотив”;
  • встановлення семи спортивних майданчиків в рамках державного проєкту “Спортивні майданчики” за 30% співфінансування.

Очільник громади зауважує, що працюватимуть над завданнями, які не на один рік: поточні середні та капітальні ремонти ділянок доріг загальною вартістю майже 53 000 000 грн, на які у 2021 році виготовлено проєктно-кошторисну документацію, а саме: вул. Островського, вул. Полубоярова, вул. С. Бандери, вул. Чкалова, вул. Генерала Шухевича, по вул. Героїв Небесної Сотні, вул. М. Дзявульського, тротуарів по вул. Чкалова та по вул. Степана Бендери. Потреба – глобальна. Реалізовуватимемо поступово.

Із повним текстом, планами на 2022 рік та звітом «Шепетівська міська територіальна громада: річні підсумки та реалізація важливих ініціатив 2021 року» можна ознайомитись за посиланням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.