П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська ТГ отримає дві когенераційні установки

Шепетівська ТГ отримає дві когенераційні установки

Шепетівська ТГ отримає дві когенераційні установки

Круглий стіл “Когенерація для живлення критичної інфраструктури протягом наступного опалювального періоду” відбувся у Києві сьогодні, 13 вересня.

Участь у заході взяла і команда Шепетівської громади. Про це повідомив у своєму фейсбук-профілі Віталій Бузиль, Шепетівський міський голова.

Серед спікерів та учасників – представники: Мінінфраструктури, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, народних депутатів України, керівників теплопостачальних підприємств. Головне питання до обговорення – підготовка нормативно-правових актів щодо приєднання об’єктів критичної інфраструктури до когенераційних установок. Це дасть можливість сталого енергозабезпечення в умовах можливого переривання електропостачання з об’єднаної енергосистеми України. Тож, наша громада підписала Меморандум з USAID Проєкт енергетичної безпеки та представниками.

Надалі, зі слів Бузиля, громада працює над тим, щоб стати отримувачем двох когенераційних установок від USAID для сталого проходження опалювального періоду.

Такі установки отримають ще 66 громад. Дякуємо міжнародним партнерам!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.