Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські боксери – у ТОП-трійці Всеукраїнського турніру

Шепетівські боксери – у ТОП-трійці Всеукраїнського турніру

Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат пам’яті Заслуженого майстра спорту України, олімпійського призера Андрія Федчука тривав з 4 по 10 грудня у Коломиї, що на Франківщині.

На базі ФСК “Локомотив” понад 120 кращих представників вікової групи юнаків та дівчат змагалися за першість.

Шепетівську міську територіальну громаду представляли вихованці відділення боксу Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Алтуняна Максима Олеговича. У ході напружених двобоїв шепетівські боксери продемонстрували наступні результати:

• Бабічев Веніамін став чемпіоном турніру у ваговій категорії 80 кг, завершивши фінальний поєдинок достроково у першому раунді;
  • Поліщук Ярослав здобув ІІІ місце у ваговій категорії 50 кг, поступившись у півфінальному поєдинку представнику Івано-Франківської області різноголосним рішенням судів.