П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські боксери взяли участь у всеукраїнських змаганнях

Шепетівські боксери взяли участь у всеукраїнських змаганнях

У Чернівцях з 8 по 14 лютого проходив чемпіонат України з боксу серед молоді віком до 22 років. Цей турнір став першим у 2021 році та першим подібним заходом, що відбувся після того, як значна частина змагань в Україні була відмінена або перенесена через пандемію.

У змаганнях брали участь збірні команди з багатьох областей України. Вихованці Шепетівської ДЮСШ увійшли до збірної команди з боксу.

Гордійчук Владислав та Дудар Максим під керівництвом тренера Алтуняна Максима дійшли до чвертьфінальних поєдинків, проте на даному етапі суперники виявились сильнішими.

У ваговій категорії до 81 кг Гордійчук Владислав зайняв 5 місце. А Дудар Максим виконав вправи для Майстра спорту України і також зайняв 5 місце, проте у ваговій категорії до 75 кг. Для 17-літніх спортсменів це став перший серйозний та дорослий чемпіонат в їхньому житті.