Четвер, 4 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські лісівники спільно з народними артистами України висадили “Ліс Перемоги”

Шепетівські лісівники спільно з народними артистами України висадили “Ліс Перемоги”

Шепетівські лісівники спільно з народними артистами України висадили “Ліс Перемоги”

Весняна лісокультурна кампанія – найважливіша пора у лісовому господарстві, коли виконується найбільшим об’єм щорічних лісогосподарських робіт. Тому, не зважаючи на воєнний стан, ДП «Шепетівський лісгосп» продовжує весняне садіння лісу в межах традиційної акція «Створюємо ліси разом» та активно залучати всіх небайдужих до цієї справи.

З кожним днем стає все більше висаджених дерев у лісових насадженнях підприємства. Приємно, що осторонь не залишається ніхто – ні громадяни, ні мешканці міст та сіл Шепетівщини. Всі активно долучаються до цієї благородної справи, – розповідають у Шепетівському лісгоспі.

Нещодавно лісівники вкотре провели захід в межах програми Президента «Зелена країна», до якого долучилися мешканці міста Шепетівки та народні артисти України – Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв.

Всіх присутніх ознайомили з технологією виконання робіт за допомогою труби та меча-Колесова. У результаті лісівники спільно з народними артистами висадили понад 3 тисячі молодих сосен, модрин і дубів та спільними зусиллями створили «Ліс Перемоги», – додають у “Шепетівському лісовому господарстві”.

Крім того, в лісгоспі наголошують, що висаджений «Ліс Перемоги» – це прояв віри в перемогу, у надпотужну силу ЗСУ. А головне – незламність українського народу та його прагнення до життя на своїй вільній, квітучій і могутній Батьківщині.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.