Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський школяр – серед учасників міжнародної олімпіади з хімії

Шепетівський школяр – серед учасників міжнародної олімпіади з хімії

Шепетівський школяр – серед учасників міжнародної олімпіади з хімії

Хмельницьку область та Україну, у складі збірної команди, на міжнародному етапі олімпіади з хімії представлятиме Владислав Омелянчук, учень Шепетівського НВК «ЗОШ-гімназія».

Джерело: Хімічна олімпіада

Владислав – один із чотирьох людей, які за результатами відбірково-тренувальних зборів братимуть участь у 55-й Міжнародній хімічній олімпіаді. 

Відбір тривав упродовж тижня, з 14 по 21 травня, на базі Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Протягом тижня учасники мали змогу прослухати лекції досвічених фахівців, взяти участь в семінарських та практичних заняттях, виконати відбіркові завдання двох теоретичних та практичного турів. За результатами відборів, у складі збірної команди України на 55-ту МХО:
1. Соколов Олександр Володимирович, Полтавська область;
2. Камалова Еліна Максимівна, Харківська область;
3. Комарницький Олег Степанович, Львівська область;

4. Омелянчук Владислав Сергійович, Хмельницька область.

Міжнародний етап відбудеться у липні у Швейцарському місті Цюріх.

Вітаємо Омелянчука Владислава, здобувача освіти Шепетівського НВК «ЗОШ-гімназія», та його наставника Корнієнко Аліну Едуардівну з успішним проходженням відбору на олімпіаду! Влад братиме участь у міжнародній олімпіаді з хімії, яка проходитиме в кінці липня в Швейцарії! Віримо в перемогу Влада! – коментують у Шепетівському центрі професійного розвитку педагогічних працівників.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.