П’ятниця, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський центр ПМСД: яка ситуація з коронавірусом у районі

Шепетівський центр ПМСД: яка ситуація з коронавірусом у районі

Шепетівський центр ПМСД: яка ситуація з коронавірусом у районі

Комунальне підприємство «КНП Шепетівський центр ПМСД» Шепетівської міської ради інформує мешканців Шепетівського району про ситуацію щодо захворювання на коронавірусну інфекцію за минулий тиждень, з 19 по 26 вересня.

Впродовж тижня медичними працівниками амбулаторій ЗПСМ відібрано 35 ПЛР-тестів з метою діагностики COVID-19 та проведено 301 експрес-тест на антиген до SARS-CoV-2, з яких 97 дали позитивні результати, – зазначають у медустанові.

Також упродовж тижня зареєстровано 138 випадків захворювань на COVID-19 . На амбулаторному лікуванні перебуває 107 осіб, з яких 8 дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває  21 особа, з яких 10 дітей.

Є й позитивна динаміка, адже одужав 71 пацієнт. Летальних випадків, на щастя, не було зафіксовано. Варто відзначити, що ГРВІ теж нікуди не ділося, адже 360 осіб захворіли, із яких 203 дитини, – додають у Шепетівському центрі ПМСД.

Мобільними бригадами Шепетівського ЦПМСД вакциновано 192 особи, з них вакциновано 1 дозою 21 особу, 2 дозою – 50 осіб, бустерною дозою – 118 осіб, ІІ бустерною дозою – 3 особи.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.