Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський центр ПМСД взяв участь у проєкті Всесвітньої організації охорони здоров’я

Шепетівський центр ПМСД взяв участь у проєкті Всесвітньої організації охорони здоров’я

Шепетівський центр ПМСД взяв участь у проєкті Всесвітньої організації охорони здоров’я

КП «КНП Шепетівський центр ПМСД» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України взяв участь у проєкті Всесвітньої організації охорони здоров’я «Пакет основних втручань щодо неінфекційних захворювань на рівні первинної медичної допомоги».

Даний проєкт включає організацію виїздів мобільних бригад для надання первинної медичної допомоги населенню у віддалених районах, внутрішньо переміщеним особам, призначення та безкоштовне надання лікарських засобів для лікування найпоширеніших хвороб, таких як гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, бронхіальна астма та інші, – розповідає Андрій Нечипорук, директор КП «КНП Шепетівський ЦПМСД».

До бригад сімейних лікарів залучаються вузькі спеціалісти, а саме: дитячий офтальмолог, лікар-отоларинголог, гінеколог, ендокринолог та інші необхідні лікарі.

Вже відбулись перші виїзди, зокрема, на базі Судилківської АЗПСМ. Команда Шепетівського Центру ПМСД і надалі буде все робити для покращення якості медичної допомоги із залученням можливостей міжнародних організацій та МОЗ України. Працюємо для людей! Все буде Україна! – додав Андрій Нечипорук.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.