Середа, 24 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський ЦПМСД надає послуги за найбільш можливою серед “первинок” кількістю пакетів

Шепетівський ЦПМСД надає послуги за найбільш можливою серед “первинок” кількістю пакетів

Шепетівський ЦПМСД надає послуги за найбільш можливою серед “первинок” кількістю пакетів

6 пакетів послуг НСЗУ. Це – найбільш можлива на “первинці” кількість – обсяги медичної допомоги, що надає КП КНП “Шепетівський Центр ПМСД”. Про це, зокрема, йшлося під час підведення підсумків 2023 року.

  • Були відзначені досягнення колективу по обсягу медичної допомоги (6 пакетів послуг НСЗУ – найбільш можлива кількість на первинці), в системі управління (заклад пройшов зовнішній аудит та має міжнародний сертифікат якості ISO: 9001. IDT), в збереженні кадрового потенціалу (не зважаючи на воєнний стан, працюють 42 лікарі та 109 медсестер, всі амбулаторії укомплектовані), в профілактичній роботі, в покращеннї матеріально-технічної бази, відкриття та забезпечення роботи лабораторії, де визначаються всі необхідні показники, роботі УЗД кабінету, в забезпеченні лікарськими засобами як по державній програмі, “Доступні ліки”, так і місцевої програми забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами та інші, – коментують у Центрі.

Також у Центрі відзвітували про посилення війська: активно долучаються до волонтерства, та матеріальної підтримки ініціатив. Зараз 7 працівників закладу (2 лікаря, 2 медичні сестри, 2 водія, 1 завідувач господарством) мобілізовані та захищають Україну на фронті.

  • Слід зазначити, що значні досягнення колективу Шепетівського Центру ПМСД стали можливими завдяки підтримці Шепетівської міської ТГ в розмірі понад 2 млн грн на оплату комунальних послуг та придбання обладнання! – додають у центрі.

Серед планів на прийдешній рік: покращення якості медичної допомоги, пацієнторієнтованості, покращення матеріально-технічної бази, проведення акредитації лабораторії, проведення ремонту найпростішого укриття, покращення профілактичної роботи.

Довідка:

Шепетівський Центр ПМСД працює на території Шепетівської, Судилківської, Грицівської, Ленковецької, Михайлюцької ТГ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.