Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський ЦПМСД надаватиме психологічну допомогу Захисникам та їх рідним

Шепетівський ЦПМСД надаватиме психологічну допомогу Захисникам та їх рідним

Шепетівський ЦПМСД надаватиме психологічну допомогу Захисникам та їх рідним

Психологічну реабілітацію Захисникам і Захисницям, членам їх сімей надаватимуть психологи Шепетівського ЦПМСД. Для цього центр уклав договір з Мінветеранів.

Цьогоріч було максимально спрощено механізм надання психологічної допомоги цим категоріям осіб. У липні розпочалося формування Реєстру постачальників послуг із психологічної реабілітації для ветеранів і членів їхніх сімей. Наразі до нього включено 25 закладів, законтрактованих з Мінветаранів. У структурі кожного закладу функціонує підрозділ з психологічної реабілітації, а допомогу у них надають мультидисциплінарні команди. Послуги з психологічної реабілітації за новим механізмом отримали вже понад 1500 Захисників та Захисниць, членів їхніх сімей, родин загиблих Воїнів, – кажуть у Міністерстві.

Директор медзакладу Андрій Нечипорук розповідає, що зараз вони дооформлюють необхідну документацію. Адміністрація центру працює над тим, аби надавати психологічні послуги на засадах біопсихосоціальної моделі – підходом, який визначає людину цілісним організмом, у якому всі чинники (психологічне, фізичне та соціальне здоров’я) пов’язані.

Зараз на базі ЦПМСД уже створили центр медико-психологічної реабілітації, формують мультидисциплінарну команду, розробляють необхідну нормативну документацію, поліпшують умови перебування пацієнтів.

Наш центр має всі можливості для створення розгалуженої системи психологічної реабілітації нашим Захисникам та Захисницям у регіоні, оскільки вже зараз ми проводимо тематичні дні серед сімейних лікарів стосовно найпоширеніших психічних та поведінкових розладів, регулярно проводиться підвищення кваліфікації медичних працівників щодо партнерської роботи з ветеранами, – розповідає Андрій Нечипорук. – Коли наші фахівці з психічного здоров’я будуть включені до реєстру, це дасть змогу надавати психологічну допомогу, зокрема, у сільській місцевості, де зараз абсолютно немає доступу до послуг психодіагностичного обстеження чи консультування.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.