Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський ЦПМСД: підсумки роботи за 2022-й та основні напрямки розвитку на 2023-й

Шепетівський ЦПМСД: підсумки роботи за 2022-й та основні напрямки розвитку на 2023-й

Шепетівський ЦПМСД: підсумки роботи за 2022-й та основні напрямки розвитку на 2023-й

КП «КНП Шепетівський ЦПМСД», не зважаючи на надскладні умови праці в умовах війни, продовжує ефективно працювати та розробляти плани роботи на теперішній рік. Наразі медцентр продовжує обслуговувати понад 58 000 населення.

За 2022 рік робота Шепетівського ЦПМСД була спрямована на виконання наказів Міністерства охорони здоров’я України, розпоряджень Департаменту охорони здоров'я, Обласної державної адміністрації, Шепетівської об’єднаної територіальної громади, районної державної адміністрації та направлена на покращення надання медичної допомоги жителям Шепетівського району.

Впродовж минулого року вдалось збільшити обсяг пакетів медичних послуг НСЗУ та відповідно фінансування на понад 4 млн грн. Збільшився обсяг фінансування з Шепетівського міського бюджету на понад 1,1 млн грн, бюджетів п’яти ОТГ на оплату комунальних послуг на 1,3 млн грн, – розповідає Андрій Нечипорук, очільник Шепетівського ЦПМСД.

Команда медичного центру надавала та продовжує надавати, крім первинної медико-санітарної допомоги, ще консультативну, мобільну паліативну допомоги, супровід та лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз на первинному рівні, проводить вакцинацію проти COVID-19, послуги психологічної реабілітації військовим та членам їх сімей, навчання інтернів.

– Також за минулий рік за кошти місцевого бюджету та НСЗУ вдалось закупити медичне обладнання на суму понад 2,3 млн грн, у тому числі, два гемоаналізатори. У перспективі планується проведення всіх базових лабораторних досліджень безпосередньо в амбулаторіях центру, – зазначає Андрій Нечипорук.

З вересня 2022 року у Центрі працює сучасний УЗД-апарат для діагностики захворювань ЖКТ, ендокринної системи, сечовидільної системи, туберкульозу, планується також проведення УЗД серця.

Аби пацієнтам та медперсоналу було зручно лікуватися, проведено ремонтні роботи амбулаторій на суму понад 304 тис. грн. За рахунок реалізації кадрової стратегії вдалось збільшити кількість лікарів до 46, більша частина яких – молоді та перспективні. Важливо те, що вдалося збільшити заробітну плату медичним працівникам, – додає очільник медичного центру.

З планів на майбутнє – покращити оснащення амбулаторій та розвиток профілактичного напрямку основних захворювань, таких як серцево-судинних, цукрового діабету, онкологічних захворювань.

Також будемо покращувати обсяг проведення щеплень населенню. Окремо продовжимо роботу над покращенням кадрового менеджменту із подальшим залученням молодих лікарів до закладу та розвитком пацієнторієнтованості медичної допомоги. Планів багато, але головне бажання – швидка Перемога, – наголошує Андрій Нечипорук.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.