Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський “Велодень” встановив рекорд

Шепетівський “Велодень” встановив рекорд

Шепетівський “Велодень” встановив рекорд

“Велодень”, що вже став для жителів Шепетівської громади традиційною акцією, відбувся цієї неділі. 19 червня, на День батька, краяни своїми роверами подолали майже 20 кілометрів.

Захід у місті відбувається вдесяте. Його організовують відділ у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Участь у “Велодні” традиційно беруть усі охочі жителі громади різного віку. До акції долучаються родинами. Цьогоріч кількість учасників – рекордна. Одночасно маршрут долали 293 велосипедисти.

Скажу відверто, я хвилювалася. Таку кількість учасників нагодувати смачним кулішем непросто, – поділилась емоціями у фейсбук-стрічці організаторка заходу Наталя Стасюк. – На допомогу прийшла не менш смачніша уха. Сподіваюсь, що захід вдався, учасникам сподобалося. Приємно було спостерігати, як всі охочі змагалися у конкурсі “Спритний тато, спритний й я”, а було у нас 16 команд. Переможці, звичайно, отримали подарунки, а учасники – заохочувальні призи. І, як годиться, дякую людям, без яких дійство не було б таким яскравим, а саме: Шепетівська міська рада, Спілці ветеранів Афганістану, підприємцям нашого міста, Шепетівське районне управління поліції, Шепетівській станції екстреної медичної допомоги. Дякую колегам: Олександру Шуляку, Тані Романюк, Олегу Шмельову, Аллі Гайдай, Інні Шуляк. Особлива подяка і низький уклін нашим ЗСУ!!!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.