Четвер, 30 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярі Улашанівського ліцею долучилися до відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Школярі Улашанівського ліцею долучилися до відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Школярі Улашанівського ліцею долучилися до відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Напередодні Всесвітного дня водно-болотних угідь працівники НПП «Мале Полісся» провели еколого-освітнє заняття для школярів Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського Улашаніської сільської ради.

Мета заходу – формування здатності та вміння піклуватися про природні об’єкти, стимулювання допитливості та зацікавленості у пізнанні природи, розвитку уявлення про взаємозв’язки в природі.

Захід супроводжувався презентацією про водно-болотні угіддя та лекцією про важливу роль екосистем у природі і причини їх деградації, – зазначають працівники парку.

Також учням продемонстровано відеоролик про красу та багатство водно-болотних угідь НПП «Мале Полісся» та передано календарі на 2022 рік, підготовлені на основі постера Рамсарської конвенції за підтримки WWF-Україна та Шведського агенства міжнародного розвитку (Sida).

Зазначимо, що конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином, як середовища існування водоплавних птахів, розпочала свій відлік 2 лютого 1971 року.

Секретаріат Рамсарської конвенції визначив тему 2022 року: «Водно-болотні угіддя – на користь людям і природі!». Ця тема звертає увагу до важливості водно-болотних угідь для багатьох аспектів діяльності та здоров’я людини, а також ролі цих екосистем для збереження біорізноманіття.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.