П’ятниця, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярі з Хмельниччини передали подарунки бійцям в ООС

Школярі з Хмельниччини передали подарунки бійцям в ООС

Школярі з Хмельниччини передали подарунки бійцям в ООС

Понад сотню подарунків передали школярі Хмельницької області воїнам, які на сході нашої країни захищають кордони від російської агресії. Подарунки приурочені новорічним та різдвяним святам. Ініціатор акції – відома волонтерка Марина Безсалова, а координатором на Хмельниччині Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Аби зробити новорічні свята для бійців затишнішими та віддячити їм за мир та спокій на рідній землі, діти зібрали власноруч виготовлені новорічні прикраси, іграшки та солодощі.

За сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, лідери учнівського самоврядування області вручили святкові пакунки полковнику Костянтину Радченку, військовому комісару Хмельницького обласного військового комісаріату. Далі їх передадуть спочатку до Слов’янська та Краматорська, а звідти – на бойові позиції зони ООС.

Костянтин Радченко передав вітання та щиру подяку усім дітям, які долучилися до збору подарунків. Він пообіцяв, що до 25 грудня пакунки і привітання передадуть військовим, які несуть службу на сході нашої країни.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.