Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярі зі Славутської громади отримали першість на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії

Школярі зі Славутської громади отримали першість на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії

Школярі зі Славутської громади отримали першість на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії

Напередодні у Рівному пройшов IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у дистанційному форматі. Участь взяли 116 здобувачів освіти з 22 областей України. Хмельницьку область представили двоє учнів зі Славутської громади.

– Вітаємо Моха Назара, учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, та Білецьку Анастасію, ученицю 8 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І- ІІІ ступенів, ліцей «Успіх», з неймовірною перемогою у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії! Ви заслужено отримали ІІІ призове місце та довели , що учні Славутської міської ТГ мають глибокі знання у галузі історії, – зазначили а Управлінні освіти м. Славута.

Також у Славутській міській раді додали, що праця та наполегливість юних славутчан дали свої результати.

Нехай ця перемога буде стимулом для досягнення ще більших висот у навчанні та житті, а успіх стане мотивацією до нових звершень і досягнень! Щиро вітаємо вчителів Кралю О. Є. та Труфанову О. І. та дякуємо за кропітку працю! – наголосили у міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.