Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярів Ізяславщини на навчання возитиме новий автобус

Школярів Ізяславщини на навчання возитиме новий автобус

Школярів Ізяславщини на навчання возитиме новий автобус

Ізяславщина отримала ще два новеньких шкільних автобусів «ATAMAN» D093S2 (ISUZU) 2023 року випуску.

Війна внесла свої корективи у всі сфери життя країни, зокрема, освітня галузь зазнала серйозних змін, навчальним закладам довелося віддати чималу кількість шкільних автобусів на потреби Збройних Сил України. Відтак, аби компенсувати недостачу в транспорті, минулого тижня громади Хмельниччини отримали 22 новенькі шкільні автобуси, а також 72 гігієнічні набори для закладів освіти, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Придбати два нових комфортабельних транспортних засобів вдалось завдяки співфінансуванню, зокрема: 54,3% – за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету та 45,7% – за рахунок коштів місцевого бюджету.

Автобуси якісно обладнані та відповідають усім вимогам чинного законодавства щодо перевезення дітей. Кожен із них нараховує 31 пасажиромісце, має обмеження у швидкості руху, спеціальні сидіння та зручні сходинки, – зазначили в Ізяславській міській раді.

У міській раді додали, що завдяки цим придбаним автобусам у громаді зможуть реалізувати нормальний графік підвезення учнів на навчальний процес без запізнень та надто раннього підйому дітей.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.