Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » «Шляхетна» злодійка з Шепетівки залишила обікраденому 100 гривень

«Шляхетна» злодійка з Шепетівки залишила обікраденому 100 гривень

«Шляхетна» злодійка з Шепетівки залишила обікраденому 100 гривень

Так сказати, «шляхетно» повела себе 22-річна злодійка із Шепетівки, яка обікрала жителя села Червоне, біля Полонного. Вона представлялась перевіряючою показників лічильників і в той момент обкрадала хазяїв будинку. Проте, коли побачила, що наступна її жертва проживає в бідних умовах, вона залишила 100 гривень, але вкрала 3 тисячі.

Згід­но з ч. 3 ст. 185 (Кра­діж­ка) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни, жи­тель­ці міс­та Ше­пе­тів­ки мо­же заг­ро­жу­ва­ти до 6 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі. На­ра­зі слід­чі дії три­ва­ють.

Згідно із показами слідчих, 22-річна мешканка Шепетівки обікрала не тільки 62-річного жителя Полонщини. Раніше вона уже скоїла подібний злочин. Проте, цього разу вона виявила «шляхетність». Прийшла у дім чоловіка та представилась перевіряючою лічильників, потім витягла із гаманця мешканця будинку 3 тисячі.

Потім вона оцінила ситуацію та помітила, що хата доволі бідна і чоловік проживає у складних життєвих умовах. Тому вона залишила в гаманці 100 гривень.

На­ра­зі жін­ці вже ого­ло­си­ли про пі­доз­ру у вчи­нен­ні зло­чи­ну, пе­ред­ба­че­но­го ч. 3 ст. 185 (Кра­діж­ка) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни, санкція якої пе­ред­ба­чає до 6 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі. До­су­до­ве розслідування три­ває.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.