Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Штраф за порушення комендантської години: у ВР зареєстрували законопроєкт

Штраф за порушення комендантської години: у ВР зареєстрували законопроєкт

Штраф за порушення комендантської години: у ВР зареєстрували законопроєкт

Законопроєкт, що передбачає відповідальність за порушення комендантської години «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження адміністративної відповідальності за порушення комендантської години в умовах дії воєнного стану» (№ 7553), зареєстрували цього тижня у Верховній Раді. Про це повідомляє видання “Голос України”.

Законопроєктом пропонується запровадити притягнення до адміністративної відповідальності осіб, що вчинили порушення комендантської години, яке буде охоплюватись складом правопорушення за ст. 210-2 КУпАП (Порушення комендантської години в умовах дії воєнного стану). Документ також містить процесуальні норми, якими визначаються суб’єкти складання протоколів про адміністративні правопорушення (Національна поліція, Державна прикордонна служба) та суб’єкти розгляду справ і винесення постанов (ст. ст. 222, 222-1 КУпАП).

Раніше у ВР зареєстрували проєкт закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження адміністративної відповідальності за порушення встановлених обмежень в умовах дії воєнного стану» (№ 7356).

Цей законопроєкт запроваджує адміністративну відповідальність за порушення комендантської години, спеціального режиму світломаскування, обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, порушення особливого режиму у сфері виробництва та реалізації лікарських засобів, які мають у своєму складі наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори, інші сильнодіючі речовини.

Зараз обидва проєкти законів опрацьовують у профільному Комітеті з питань правоохоронної діяльності.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.