Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Сім громад Шепетівського району ввійшли в ТОП-20 кращих області

Сім громад Шепетівського району ввійшли в ТОП-20 кращих області

Сім громад Шепетівського району ввійшли в ТОП-20 кращих області

Днями експерти Фонду«Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» оприлюднили рейтинг інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад.

До вибірки в кожному регіоні потрапили громади, чисельність котрих становить до 150 тисяч мешканців. З Хмельниччини до аналізу потрапило таких – 59.

Рейтинг базувався на 40 критеріях, серед котрих: відсутність корупційних скандалів, готовність муніципалітету працювати над підвищенням рейтингу, конкретні дії щодо співпраці з іншими громадами, рівень доходів населення, інвестиційні проєкти, громадські слухання та бюджети, присутність у програмах «Розумне місто», «Відкрите місто» тощо.

У ТОП-20 увійшло 7 громад Шепетівського району. На третій позиції загального рейтингу – Славутська міська ТГ, вона набрала 98,76 балів. Одразу за нею із 68,83 балами – Нетішинська міська ТГ.

Шепетівська міська ТГ, маючи 50,01 балів, – на сьомій сходинці рейтингу. Білогірська громада – на тринадцятій позиції. Її рейтинг – 25,9. Дещо відстає Ізяславська ТГ. Вона на шістнадцятій сходинці, маючи рейтинг 25,09. Крупецька ТГ має 23, 65 балів та посідає 19 позицію.

Немає опису світлини.

Немає меж для вдосконалення, переконані організатори дослідження. Тому сподіваються, що оцінка роботи кожної ТГ стане додатковим стимулом для розвитку та змін на краще.

Популярні пости