Субота, 22 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Скасувати переведення годинників: українці знову звернулися до Президента України

Скасувати переведення годинників: українці знову звернулися до Президента України

Скасувати переведення годинників: українці знову звернулися до Президента України

Щороку навесні українці переводять стрілки годинників. Цього року перехід на літній час припадає на 27 березня. Однак, багатьом це не до вподоби. Зокрема чиновники теж намагалися скасувати перехід на літній і зимовий час. Остання спроба була навесні 2021 року, але тоді Верховна Рада не підтримала законопроєкт №4021 «Про обчислення часу в Україні».

Припинити переводити стрілки годинників українці просять знову у Президента України. Таку електронну петицію зареєстрували 6 січня 2022 року. Її автор Михайло Жолудько пропонує перейти Україні на літній час цієї весни, а надалі залишити все без змін. Мовляв, це не лише негативно впливає на людей, а й створює незручності та ніяк не впливає на заощадження енергії.

У грудні о 16:30 на вулиці темно, люди повертаються з роботи в темряві. Залізничний транспорт при переведенні стрілок годинника стоїть годину в дорозі або спізнюється. Ніякої економії немає, адже з 16-ї години вмикається світло в будинках і квартирах. Це додаткова година навантаження для енергетики, – йдеться у тексті звернення.

Наразі електронна петиція зібрала 1542 голосів з 25 000 потрібних. До кінця збору підписів є 87 днів.

Популярні пости