П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутчанина, підозрюваного в ухиленні від мобілізації та опорі поліцейському, судитимуть

Славутчанина, підозрюваного в ухиленні від мобілізації та опорі поліцейському, судитимуть

Славутчанина, підозрюваного в ухиленні від мобілізації та опорі поліцейському, судитимуть

Стосовно 50-річного славутчанина прокурори Шепетівської окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт за фактами опору працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків та ухилення від призову на військову службу (ч. 2 ст. 342, ст. 336 КК України).

Джерело: Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

За даними слідства, чоловіку декілька разів вручали направлення для проходження медичного огляду та визначення придатності до військової служби. Проте він категорично відмовлявся проходити огляд та не з’являвся до РТЦК та СП. Одного разу взагалі відмовився від отримання повістки, про що було складено відповідний акт.

Постанова судді доставити обвинуваченого приводом в судове засідання, аби вирішити питання про притягнення його до адміністративної відповідальності за ухилення від отримання повістки, надійшла до райуправління поліції серпні цього року.

Дільничний офіцер поліції прибув за місцем проживання чоловіка, щоб доправити його до суду, однак той почав поводити себе зухвало та перешкоджав діяльності правоохоронця. Більше того – сів в свій автомобіль, щоб втекти, та провіз 10 метрів на капоті поліцейського, який перегородив йому дорогу.

Тепер підозрюваний відповідатиме в суді за вчинення декількох кримінальних правопорушень.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.