Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутчина знову втратила на війні Захисника України

Славутчина знову втратила на війні Захисника України

Славутчина знову втратила на війні Захисника України

До Славутської громади знову надійшла трагічна звістка: в бою за свободу і незалежність України героїчно загинув земляк, солдат Мельник Андрій Леонідович (1984 року народження).

– Прощання із загиблим Героєм за місцем проживання розпочнеться 9 жовтня, орієнтовно об 11:00 за адресою: вул. Грушевського, 115/2. Загальноміське прощання розпочнеться орієнтовно о 12:00 у міському Палаці культури, – зазначили у Славутській міській раді.

Заупокійна панахида за Захисником України розпочнеться орієнтовно о 13:00 у монастирі Святої Праведної Анни. Поховають Героя на «Новому кладовищі».

– Відповідно до розпорядження міського голови від 06.10.2023 р. № 82/2023-р., 9, 10, 11 жовтня 2023 року на території Славутської міської територіальної громади оголошуються Днями жалоби, – додали у міськраді.

Також в установі зазначили, що на знак скорботи за загиблим Захисником Батьківщини просять приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, а також обмежити проведення розважальних заходів.

Популярні пости