Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутська лікарня отримала від Польщі телемедичну платформу для вагітних

Славутська лікарня отримала від Польщі телемедичну платформу для вагітних

Славутська лікарня отримала від Польщі телемедичну платформу для вагітних

У межах гуманітарної допомоги від Польщі Славутська міська лікарня отримала телемедичну платформу «System Carebits». Програмно-апаратний комплекс «System Carebits» дозволяє організувати віддалений моніторинг вагітних пацієнток і діагностику стану плоду та забезпечити швидке і якісне надання консультативної допомоги акушерами-гінекологами.

Це дуже зручно як для лікарів, так і для пацієнток, які у домашніх умовах можуть відслідковувати стан плода. Для цього лікар і пацієнт завантажують спеціальну програму, ми видаємо портативний пристрій і все. Проводиться моніторинг стану плода за певними параметрами, які ми потім можемо відслідковувати у віддаленому доступі, а пацієнтка може перебувати, де їй зручно і комфортно, – розповідає завідувачка жіночою консультацією Жанна Яковчук.

На телефон встановлюється програмне забезпечення, а за допомогою технології бездротового зв’язку підключається девайс і відбувається визначення стану плода вагітної пацієнтки.

Результати діагностики аналізує лікар за допомогою свого смартфона або ж за допомогою веб-версії телемедичної платформи, – додає Жанна Яковчук.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.