Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські лісівники та працівники НПП “Мале Полісся” презентували виставку сучасних та старовинних рушників

Славутські лісівники та працівники НПП “Мале Полісся” презентували виставку сучасних та старовинних рушників

Славутські лісівники та працівники НПП “Мале Полісся” презентували виставку сучасних та старовинних рушників

З нагоди Дня вишиванки працівники Національного природного парку «Мале Полісся» та Державного підприємства «Славутське лісове господарство» презентували виставку сучасних та старовинних рушників. Також облаштували фотозону, де всі бажаючі могли зробити тематичну світлину на пам’ять.

День видався дуже насиченим, діти з великим задоволенням на майстер-класі, який провели працівники НПП «Мале Полісся», виготовляли паперові вишиванки. Обравши свої символи та кольори, кожен намагався висловити за допомогою візерунку найпотаємніші мрії та сподівання, – зазначають парківці.

Як додають організатори, сподіваються, що цей день «торкнувся» душі кожного українця.

День вишиванки об’єднує навколо себе всіх українців та покликаний зберегти наші традиції, які ми передаємо з покоління в покоління. І попри війну та всі негоди, наш культурний код живе з нами і буде жити ще багато поколінь. Ми бережемо наші традиції, в них закладений «дух» нашої перемоги. Сьогодні кожен українець зрозумів, як важливо берегти генетичний код нашої нації: історію, мову, традиції, звичаї, – додають у ДП “Славутський лісгосп”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.