Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські лісівники турбуються про диких тварин: яку кормову базу заготовлено цьогоріч

Славутські лісівники турбуються про диких тварин: яку кормову базу заготовлено цьогоріч

Славутські лісівники турбуються про диких тварин: яку кормову базу заготовлено цьогоріч

ДП «Славутське лісове господарство» значну увагу приділяє веденню мисливського господарства: застосовує найефективніші біотехнічні заходи, дбайливо охороняє мисливські угіддя тощо. Зокрема, лісгосп займається веденням мисливського господарства на території 16 283 га, решта мисливських угідь, 7 224 га, надано в користування Славутській організації УТМР.

З настанням зими диким лісовим звірам стає важче здобувати корм, особливо коли з`являється сніговий килим, тому єгерська служба та лісова охорона лісгоспу приходить їм на допомогу, – зазначають у Славутському лісгоспі.

Влітку та восени лісівники активно готують кормову базу для підгодівлі диких тварин. Це, в основному, сіно, гіллячковий корм (висушені пучки листяних порід, а також малини і кропиви), зернові снопики, коренеплоди, зерно пшениці, кукурудзи тощо. Зокрема, в 2021 році заготовлено 3 т сіна лугового, 2700 штук листяних пучків (кормових віників), 500 кг соляних брикетів, 8,5 т кукурудзи (2,5 т з яких було вже вивезено в угіддя). 

Підгодівля диких тварин розпочинається у зимовий період. Його початок і закінчення визначається залежно від конкретних кліматичних умов (як правило, в час першого снігу) та триває 100-120 днів, – додають у лісгоспі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.