Понеділок, 21 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Служба автомобільних доріг Хмельниччини зібрала понад 50 000 гривень для ЗСУ на благодійному турнірі з мініфутболу

Служба автомобільних доріг Хмельниччини зібрала понад 50 000 гривень для ЗСУ на благодійному турнірі з мініфутболу

Служба автомобільних доріг Хмельниччини зібрала понад 50 000 гривень для ЗСУ на благодійному турнірі з мініфутболу

Працівники Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області взяли участь у Благодійному турнірі з мініфутболу. Під час спортивного заходу вдалося зібрати більше, ніж 50 тисяч гривень. Їх витратять на придбання тепловізорів для ЗСУ.

Всі, хто хотів долучитися до збору коштів, могли зробити це, перерахувавши посильну суму. Сьогодні у САД у Хмельницькій області відзвітували про результати. Всього вдалося зібрати 57 тисяч гривень.

Цю суму додадуть до тієї, яку вже зібрав Укравтодор, а це понад 300 тисяч, на благодійних заходах, які організовують дорожники України в межах ініціативи #обєднанізарадиперемоги в співпраці з Фондом Повернись живим, – зазначають у Службі автомобільних доріг.

Щодо спортивного результату, то перемогу у турнірі здобула команда організатора – САД у Хмельницькій області.

– Такі результати є чудовим свідченням того, що українці єдині, а тому – нездоланні! Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору! Кожен такий крок наближає Перемогу і доводить, що у добрій справі не буває маленьких дій! – додають у Службі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.