Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Собі антистрес – війську підтримку: як можуть це зробити жителі Шепетівщини

Собі антистрес – війську підтримку: як можуть це зробити жителі Шепетівщини

Собі антистрес – війську підтримку: як можуть це зробити жителі Шепетівщини

“Демократична сокира” продовжує збір на безпілотники для війська. Тепер охочі задонатити можуть зробити це, придбавши в одного із українських брендів картину за номерами.

На дрони для українських Захисників та Захисниць оголосили збір у “Демократичній сокирі”. Коптери війську потрібні.

Без них арта «сліпа», без них гинуть наші захисники. Дрони розвідують ворожі позиції перед штурмом, коригують артилерію, яка пекельним вогнем зносить усе, скидають на голови росіянам воги. Але дронів в нас катастрофічно мало. Коптери — це розхідники, яких армії завжди не вистачає. А отже, ми мусимо допомагати захисникам. Всі, хто не стріляє, має підтримувати армію — дією, гривнею, вдячним словом. Ми збираємо на 40 DJI Mavic Fly More Combo. За добу завдяки вашій підтримці зібрали 400 000 гривень. Не зупиняємося! Щоб жоден російський солдат не спав спокійно, не мав передиху і з жахом чекав на неминучу загибель від руки, кулі чи снаряду українських воїнів, – зазначають організатори.

Тепер охочі можуть не лише задонатити, а й придбати картини за номерами із серії «Ukrainian family» від Ideyka. 10% з кожної придбаної картини піде на мавіки.

“Подаруйте собі та близьким заспокійливе дозвілля, Силам оборони — підтримку, а ворогам — смерть: https://ideyka.com.ua/ukrainian-family Дякуємо за вашу довіру і допомогу!”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.