Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Соборна та незалежна: у Шепетівському МБК відбувся тематичний захід

Соборна та незалежна: у Шепетівському МБК відбувся тематичний захід

Соборна та незалежна: у Шепетівському МБК відбувся тематичний захід

Захід, приурочений Дню Соборності, відбувся у Шепетівському міському будинку культури вчора, 20 січня.

Літературна та виставка художніх робіт, арт- переосмислення української історії: так у Шепетівці репрезентували бачення української соборності. День Соборності (дату підписання акту злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки) щорічно ми відзначаємо 22 січня.

Цьогоріч у Шепетівській міський громаді цьому дню приурочили мистецький захід. Митці розповіли українську історію, що передувала Акту злуки УНР та ЗУНР, та про події, що були опісля.

Як і сто років тому, росія намагається окупувати та розділити Україну. Та, завдяки українському народу, який до останнього бореться за свою вільну державу, Україна буде єдиною, соборною і непоборною, – прокоментувала Галина Безкоровайна, заступниця Шепетівського міського голови.

Також відбувся кінопоказ.

Учасники заходу переглянули історичну стрічку про об’єднання Української Народної Республіки (Наддніпрянської України) і Західно-Української Народної Республіки (Галичина, Буковина і Угорська Русь) у соборну Україну, дізналися про творців Акту злуки та дату 22-го січня.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.