Вівторок, 31 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Сьогодні на Хмельниччині застосовуватимуть одночасно декілька черг відключення електроенергії

Сьогодні на Хмельниччині застосовуватимуть одночасно декілька черг відключення електроенергії

Сьогодні на Хмельниччині застосовуватимуть одночасно декілька черг відключення електроенергії

Сьогодні, 6 грудня, НЕК «Укренерго» довело нижчу величину дозволеного навантаження на Хмельницьку область, ніж було напередодні. Вчорашня масована атака хоч і не зробила блекаут, але негативні наслідки спричинила.

– Для уникнення перевищення доведеного ліміту застосовуватимуться погодинні відключення за основними та додатковими чергами. Якщо не буде запроваджено додаткових обмежень, то електрична енергія буде відсутня протягом 6 годин, після цього постачатиметься на 2 години, вночі на 4 години, – зазначили у “Хмельницькобленерго”.

Також в установі наголосили про те, якщо Ви виявили, що потрапляєте під відключення, але в Графіку погодинних відключень не знаходите своєї адреси або маєте сумнів у наявності об’єктів критичної інфраструктури біля сусіднього будинку, який не вимикається, то просто заповніть форму зворотного зв’язку.

Ваше звернення автоматично потрапить в систему реєстрації звернень та буде розглянуте фахівцями. Відповідь Ви отримаєте на поштову скриньку, вказану у формі зворотного зв’язку.

Нагадаємо, аби переглянути детальну інформацію про черги відключення, переходьте за посиланням «Відключення».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.