Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Сонячний удар чи грозовий десант? Що готує погода жителям Шепетівського району

Сонячний удар чи грозовий десант? Що готує погода жителям Шепетівського району

Сонячний удар чи грозовий десант? Що готує погода жителям Шепетівського району

Серпень наближається до точки свого зеніту, а тому намагатиметься викласти всі літні козирі в період, що йому лишився. І замість звичних нам у попередніх тижнях лагідних теплих днів варто готуватись до «палкого» субтропічного коктейлю зі спеки та грози.

Початок тижня в Шепетівському районі буде спекотним: денна температура коливатиметься від 29 до 33 зі знаком «плюс». Надвечір у окремих громадах можливі грози, проте без опадів.

Уже з дощами вони розгорнуться в повну силу у вівторок, 17 серпня. Максимально стовпчик термометра сягне +29. У середньому температура триматиметься на позначці +27.

Дощами та прохолодою, у межах 23 градусів вище нуля, потішить середа. На цілий день небо затягне хмарами, в окремих громадах – можливі грози.

Далі до неділі дощів не передбачають. Температура, як сором’язлива дебютантка, ніяково тупцюватиме в межах від + 20 до +22 та не підводитиме погляд вище.

Хорошою ідеєю буде провести вихідні поза домом. Нагадаємо, 21 серпня свій день народження святкує стародавнє Полонне, тож є змога в сприятливу погоду гарно провести вихідні саме там. Як відзначатимуть полончани 1025-й ювілей свого міста – читайте у тексті.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.