Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » «Соціальне партнерство» на 2022 – 2024 роки: Шепетівська міська рада запрошує громадські організації до співпраці

«Соціальне партнерство» на 2022 – 2024 роки: Шепетівська міська рада запрошує громадські організації до співпраці

«Соціальне партнерство» на 2022 – 2024 роки: Шепетівська міська рада запрошує громадські організації до співпраці

Шепетівська міська рада запрошує громадські організації скористатися програмою підтримки громадських організацій соціального спрямування «Соціальне партнерство» на 2022 – 2024 роки.

Мета такої програми полягає у забезпеченні конструктивної взаємодії між Шепетівською міською радою та громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, – зазначають у міськраді.

Бюджетні кошти в межах програми спрямовуються на реалізацію програм громадських організацій, які переможуть у конкурсі проєктів «Програми підтримки громадських організацій соціального спрямування «Соціальне партнерство».

Розроблені учасниками конкурсу проєкти мають спрямовуватися:

  • на безпосередню роботу з відповідними соціальними групами: ветеранами війни, особами з інвалідністю, громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасниками АТО/ООС та їх родинами;
  • проведення заходів за участі членів організації з патріотичного виховання мешканців району, особливо молоді; формування патріотичних настроїв.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися громадськими організаціями, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення проведення конкурсу.

Умови конкурсу:

  • громадська організація може подавати кілька конкурсних пропозицій;
  • інститут громадянського суспільства може подавати кілька конкурсних пропозицій;
  • конкурсна пропозиція має подаватися у друкованому та електронному виглядах;
  • усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути пронумеровані та належним чином засвідчені;
  • конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу;
  • у конкурсі можуть брати участь громадські організації соціального спрямування, зареєстровані на території громади, а також не зареєстровані на території Шепетівської територіальної громади. Головна умова – реалізація проєкту учасника повинна здійснюватися виключно на території Шепетівської територіальної громади.

Строки подання конкурсних пропозицій: до 31 січня 2022 року.

Строки проведення конкурсу:

  • затвердження організатором конкурсу переліку громадських організацій, визначених переможцями конкурсу, – протягом 15 робочих днів з дня визначення конкурсною комісією переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для реалізації кожного проєкту.

Популярні пости