Середа, 5 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Соціальні послуги перукаря та швачки надають у Нетішинському терцентрі: хто може скористатись

Соціальні послуги перукаря та швачки надають у Нетішинському терцентрі: хто може скористатись

Соціальні послуги перукаря та швачки надають у Нетішинському терцентрі: хто може скористатись

У Нетішинському територіальному центрі соціального обслуговування надають послуги перукаря та швачки. Також завтра тут працюватиме бригада медиків Червоного хреста.

Чоловічі та жіночі стрижки, ремонт одягу. За цими послугами можна звернутися до Нетішинського територіального центру соціального обслуговування. Їх, згідно з положенням терцентру, безоплатно надають:

  • громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш, як на чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я;
  • громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу; у зв’язку з стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю);
  • дітям з інвалідністю;
  • учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції;
  • внутрішньо переміщеним особам, які прибувають з небезпечних територій України, та громадянам, які евакуйовуються на тимчасове місце проживання.
    Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечує соціальний супровід та надання комплексу соціальних послуг, враховуючи індивідуальні потреби внутрішньо переміщених осіб.

Також у центрі завтра,16 червня, працюватиме команда медиків Червоного Хреста України.

Запрошуємо внутрішньо переміщених громадян, громадян похилого віку та місцевих жителів перевірити своє здоров’я та отримати професійну лікарську медичну допомогу. Працюватиме медико-психологічна бригада лікарів Червоного Хреста України спільної Норвежсько-Української організації з м. Хмельницького. Під час проведення консультацій лікарів, можна отримати безкоштовні ліки.

Телефони для довідок: 0685910574; 0969437529; 9-00-22; 9-00-05; 9-00-03.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.