П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Спільний завод з будівництва “байрактарів” зведуть в Україні

Спільний завод з будівництва “байрактарів” зведуть в Україні

Спільний завод з будівництва “байрактарів” зведуть в Україні

Про це, із посиланням на Міністра оборони України Олексія Рєзнікова, повідомила сьогодні пресслужба Верховної ради.

– Завдяки потужній співпраці Президентів України Володимира Зеленського та Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана наші військові отримали перші байрактари на полі бою ще у 2021 року. Вони дуже успішно показали себе в битві, – каже Рєзніков.

З його слів, того ж року досягнули принципових домовленостей щодо питання будівництва спільного заводу з виробництва байрактарів в Україні. Нині між оборонними відомствами країн триває комунікація.

Ми продовжуємо роботу над реалізацією проєкту з будівництва заводу. Це плани середньострокової перспективи. І вони будуть реалізовані. Окремо дякую за позицію і підтримку міністру оборони Туреччини Генералу Хулусі Акару. Плани України щодо придбання байрактарів теж масштабні. Лише з 24 лютого Міноборони поставило на озброєння наших військових до півсотні «літачків». Ще кілька вже законтарктовані та оплачені МОУ і ми очікуємо їх вже у липні. Ми також отримали новий запит від командування Збройних Сил України і, таким чином, на найближчу перспективу майже всі потужності заводу Baykar Makina будуть зосереджені на забезпеченні потреб ЗСУ. Ідеться про замовлення ще десятків беспілотників. Я особисто, Міністерство оборони України, ще раз щиро дякуємо всім, хто долучився до ініціативи волонтерів по збору коштів задля нашої перемоги. Люди з усіх куточків України: від Львова до Донецька, від Києва до Сімферополя, всі ті, хто далеко сьогодні від України, всі ви — неймовірні. Я не втомлюся повторювати — ми єдині, сильні, сміливі і вмотивовані. Жодна армія не здолає народ, який так об‘єднаний.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.