Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Співпрацював з рф та передавав дані військового характеру про Хмельниччину: СБУ викрила зрадника

Співпрацював з рф та передавав дані військового характеру про Хмельниччину: СБУ викрила зрадника

Співпрацював з рф та передавав дані військового характеру про Хмельниччину: СБУ викрила зрадника

54-річного хмельничанина, який сприяв російським окупантам у проведенні підривної діяльності проти України, затримала Служба безпеки України. Слідчі встановили, що в березні 2022 року інформатор зголосився співпрацювати зі спецслужбами російської федерації.

За наявною інформацією, чоловік «зливав» ворогу дані військового характеру. Передавав фото- та відеоматеріали щодо фунціонування та охорони військових частин, розташованих в обласному центрі, місця дислокації українських військовослужбовців, маршрути переміщення техніки ЗСУ, відомості про фортифікаційні споруди навколо Хмельницького, – зазначають у Хмельницькій СБУ.

Крім того, зловмисник, маючи спеціальну військову освіту, ініціативно розробив та передав “другу” карту-схему оптимально вигідного маршруту танкового наступу рашистів, в обхід цих захисних споруд.

Агента затримали “на гарячому” під час фотографування для “замовників” одного з об’єктів критичної інфраструктури міста. Російські військові планували нанести по ньому ракетні удари, щоб заблокувати поставки іноземного озброєння в зону бойових дій, – додають в установі.

У межах розпочатого кримінального провадження затриманому оголошено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Заходи з викриття проводились УСБУ у Хмельницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.