Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Співробітники «Малого Полісся» організували дозвілля для дітей ВПО на Славутчині

Співробітники «Малого Полісся» організували дозвілля для дітей ВПО на Славутчині

Співробітники «Малого Полісся» організували дозвілля для дітей ВПО на Славутчині

Напередодні співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» організували дозвілля для дітей-переселенців, які вперше завітали на екологічну стежку та дитячий майданчик Державного підприємства «Славутське лісове господарство».

Дітям провели пізнавальну екскурсію екологічною стежкою, де працівники Парку розповіли безліч нової та корисної інформації про тваринний і рослинний світи, про орієнтування, правила поведінки та можливі небезпеки в лісі, про сортування сміття, їстівні та отруйні ягоди, – розповідають в установі.

Також дітям продемонстрували відео, в якому показано унікальні куточки НПП «Мале Полісся» та червонокнижні види флори та фауни.

Веселі, заряджені позитивом та літнім сонцем, юні природолюби із задоволенням брали участь в цікавих іграх та в майстер-класі, на якому мали можливість обрати своє улюблене дерево і зобразити його на папері, але не просто олівцями чи фарбами, а з використанням сушених листочків різних видів дерев, – додають парківці.

Після заходу дітей пригостили смаколиками і вони продовжили свій відпочинок на дитячому майданчику.

Вдячні діткам за позитив, щирість, доброту, гарно проведений час. Ми у захваті від малюнків, які вони намалювали та подарували на згадку, – зазначили працівники Парку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.