Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Спортсмени зі Славутчини змагалися на “V літній гімназіаді України”

Спортсмени зі Славутчини змагалися на “V літній гімназіаді України”

Спортсмени зі Славутчини змагалися на “V літній гімназіаді України”

З 20 по 24 квітня у м. Чернівці відбулась «V літня гімназіада України». Зокрема Славутчину представляла Келюх Мар’яна, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи м. Славута.

Як зазначається, юна спортсменка показала чудовий результат на змаганнях з настільного тенісу, виборовши дві медалі: ІІ-ге місце у парному розряді, ІІІ – в особистому заліку.

– З 27 по 28 квітня у Хмельницькому відбувся відкритий чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики серед кадетівців 2010 р. н. і молодші. За підсумками змагань, маємо також перші місця, – зазначили у Славутській міській раді.

Також відбулась відкрита першість ДЮСШ Улашанівської сільської ради з міні-футболу серед дівчат 2010-2012 р. н. За підсумками змагань, команда ДЮСШ м. Славута посіла ІІІ-тє загальнокомандне місце серед п’яти команд.

– Спортсмени були нагородженні кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів. У номінації “кращий гравець” була нагороджена статуеткою та грамотою Щур Олександра (тренер – Валентин Келюх), – додали у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.