Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » “Сталеві магнолії”: у Шепетівській громаді запрошують охочих до участі в проєкті

“Сталеві магнолії”: у Шепетівській громаді запрошують охочих до участі в проєкті

“Сталеві магнолії”: у Шепетівській громаді запрошують охочих до участі в проєкті

На комунальному підприємстві ШРЕП проходить підготовка до навчальної програми проєкту “Сталеві магнолії”.

  • Жінки-учасниці в теорії та практиці за 12 днів занять опанують мистецтво квітникарства, тепличного господарства, ландшафтного дизайну та бізнес-планування, а також попрацюють з професійним психологом-реабілітологом, – зазначив Віталій Бузиль, міський голова Шепетівської громади.

Тож, якщо ви ще не зареєструвались, то маєте час до 17 квітня. Форма – за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSffCoTI7UPgyI…/viewform.

  • Окремо тішить, що наше комунальне господарство розпочинає освоєння нового для себе і громади напрямку – квітникарського тепличного господарства, – додав міський голова.

Віталій Бузиль також висловив свою вдячність за реалізацію проєкту Агенції Сталого Розвитку АСТАР у рамках програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.