Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Стали до лав Небесного війська: Ізяславська громада в жалобі за полеглими земляками

Стали до лав Небесного війська: Ізяславська громада в жалобі за полеглими земляками

Стали до лав Небесного війська: Ізяславська громада в жалобі за полеглими земляками

Росія вбила двох жителів Шепетівського району. Про загибель земляків повідомили в Ізяславській громаді.

37-річий Іван Лобчук загинув у бою на Донеччині.

Під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на Донеччині загинув наш новітній Герой – солдат, сапер інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу штурмового батальйону Лобчук Іван Васильович. Воїн-ізяславчанин служив правдою та волею за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця. Та, на жаль, 11 липня, пішов у Вічність… Пішов так, як йдуть усі справжні Воїни — під час бою, відбиваючи черговий штурм окупантів.”

44-річний Віктор Білоус загинув на Донеччині.

У бою за Україну, її свободу і незалежність, внаслідок отриманих травм, несумісних з життям, в результаті танкового обстрілу противника на Донеччині загинув 12 липня наш 44-річний земляк-ізяславчанин, воїн кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки Білоус Віктор Дмитрович. На вівтар української державності оборонець поклав найдорожче – своє життя… Загинув як Герой, назавжди поповнивши Небесне військо.

Світла пам’ять нашим Воїнам! Редакція порталу “Хмельниччина Північ” висловлює співчуття рідним та близьким Захисників.

Триває війна. Герої вмирають, захищаючи нашу країну від росії. Найменше, що ми можемо зробити, – підтримувати наших Захисників та Захисниць. Ініціювати та долучатися до вже існуючих благодійних зборів та ініціатив. Посилювати фронт собою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.