Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Стефа, Ульпана, Іскандер: як мешканці Хмельниччини називали своїх дітей у 2022 році

Стефа, Ульпана, Іскандер: як мешканці Хмельниччини називали своїх дітей у 2022 році

Стефа, Ульпана, Іскандер: як мешканці Хмельниччини називали своїх дітей у 2022 році

У 2022 українські родини по-різному називали своїх нащадків, але імена Софія, Марія, Марк та Артем зберігали першість у рейтингу найпопулярніших імен для малюків. Водночас українці давали дітям рідковживані імена: Кий, Стефанія, Джавеліна, Мрія. У списку також трапляється Зємфіра, Гулором, Міропія, Тамірлан, Граф, Султан, Ілон тощо. Про це повідомляють у Центральному міжрегіональному управлінні міністерства юстиції.

– Звичайно, вибір імені дитини завжди є правом батьків. Коли народжується хлопчик або дівчинка, батьки завжди ставлять собі питання – “як назвати дитину?”. Спробуємо розібратися в трендах і що впливає на ім’я в 2022 році. Не забувайте: ім’я та по батькові, можна в будь-який час законно змінити за бажанням обох батьків, а з 16 років без згоди батьків на власний розсуд, – зазначили у Мін’юсті.

Отож, як на Хмельниччині українці називали дітей у 2022 році:

  • жіночі: Анастасія, Анна, Вікторія, Вероніка, Дарина, Емілія, Єва, Злата, Марія, Надія, Олександра, Поліна, Соломія, Софія, Ярина;
  • чоловічі: Андрій, Артем, Владислав, Давид, Данило, Ілля, Максим, Марк, Матвій, Михайло, Назар, Олександр, Роман, Тимофій, Ярослав.

Рідковживані імена, які давали дітям на Хмельниччині:

  • жіночі: Альвіна, Амалія, Афіна, Ванеса, Вів’єн, Глорія, Зара, Ліліана, Луна, Патріна, Юнна, Ульпана;
  • чоловічі: Домінік, Іскандер, Маріус, Натаніїл, Нікодим, Раян, Севіур, Стефа, Юсуф.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.