П’ятниця, 31 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » «Стерилізація безпритульних тварин»: у Шепетівській громаді обговорили план реалізації проєкту

«Стерилізація безпритульних тварин»: у Шепетівській громаді обговорили план реалізації проєкту

«Стерилізація безпритульних тварин»: у Шепетівській громаді обговорили план реалізації проєкту

У Шепетівській громаді обговорили план реалізації проєкту, який минулого року став одним із проєктів-переможців у громадському бюджеті. Проєкт «Стерилізація безпритульних тварин» передбачає забезпечення лікувально-профілактичних заходів, а саме: вакцинування, стерилізацію та утримання (харчування) безпритульних собак на період їх «перетримки».

Участь в обговоренні взяли міський голова Віталій Бузиль, авторка проєкту Юлія Димніч, ініціативна група волонтерів-зоозахисників, заступник міського голови Віталій Янушевський, начальники фінансового та житлово-комунального управлінь Василь Дрищ та Юрій Гудзик, а також начальник головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталій Стародубов.

Ще раз деталізовано проєкт, над реалізацією якого планують працювати у 2022 році. Узгоджено тариф, відповідно до вимог Держпродспоживслужби, обраховано вартість стерилізації однієї особини, умови та вимоги до післяопераційної перетримки. В ході діалогу було обраховано, що силами Шепетівської ветеринарної клініки, за фінансування міської ради, буде можливість стерилізації близько 125 тварин на рік, – зазначають у Шепетівській міській раді.

Рішення про обсяг фінансування проєкту та хід його реалізації прийматиметься на пленарному засіданні Шепетівської міської ради.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.